Szukając idealnych rozwiązań do naszych mieszkań i domów nie sposób pominąć szafy na wymiar. Rozwiązanie to nie jest nowe, jednak nie brakuje osób, które właśnie szafy na wymiar pragną mieć w swoich wnętrzach. Wśród największych zalet szaf tego typu wymienia się przede wszystkim wysoką funkcjonalność – szafy na wymiar pozwolą na optymalne wykorzystanie przestrzeni!

Szafy na wymiar tworzone na zamówienie

Szafy na wymiar to rozwiązanie, które cenione jest od wielu lat. Ustawiane w problematycznych wnękach szafy sprawiają, że wnętrza stają się bardziej funkcjonalne, ale też: bardziej estetyczne. Nowoczesne szafy na wymiar zaskoczą nas przede wszystkim materiałami: wykonuje się je dzisiaj z trwałych płyt meblowych laminowanych, ale również z litego drewna. Szafy na wymiar pozwalają na samodzielne zaprojektowanie ich wnętrza – podpowiadają specjaliści z firmy Rega Meble z Bielska-Białej. Projektując wnętrze szafy sami decydujemy o ilości i wysokości półek, jak również o tym czy i jak długi ma być drążek do wieszania ubrań na wieszakach. Wewnątrz szafy możemy wydzielić również miejsce na deskę do prasowania czy urządzenia takie jak żelazko. Szafa na wymiar sięga sufitu – rozwiązanie to pozwala na optymalne wykorzystanie przestrzeni.

Drzwi przesuwne z lustrami

Elementem kojarzonym z szafami na wymiar są przesuwne drzwi z lustrami. Rozwiązanie to ma wiele zalet – podstawowa to fakt, że drzwi szafy po otwarciu nie zajmują wiele miejsca, przez co sama szafa może być ustawiona blisko takich elementów jak łózko czy szafka nocna. Umieszczone na drzwiach szafy lustra pozwolą na poprawianie wyglądu przed wyjściem z domu, jak również na optyczne powiększenie przestrzeni niewielkiej sypialni czy przedpokoju. Szafy na wymiar z drzwiami przesuwnymi nadadzą wnętrzom nowoczesności i zmienią ich odbiór!

Comments are closed.