Ściana w mieszkaniu nie musi być nudna. Jej wykonanie nie musi być również kosztowne. Kiedy warto użyć szablonów do malowania i jak je wykorzystać?

Do kuchni

Przyzwyczajeni jesteśmy, że ściana w kuchni wyłożona jest glazurą. Jest to rozwiązanie bardzo eleganckie, ale nie oszukujmy się, nie jest to dla osób, które lubią zmiany.

Bardzo ciekawie wyglądają ściany, które są pomalowane. Nie znaczy to również, że ściana w kuchni musi mieć jeden kolor. Warto zadbać, by była atrakcyjna i niebanalna. Szablony do malowania to rozwiązanie, które pozwala na tanią metamorfozę pomieszczenia i jednocześnie stworzenie wnętrza, które jest interesujące i niecodzienne.

Do kuchni idealnie sprawdzą się szablony przedstawiające kawę, smakowite potrawy czy warzywa i owoce. Nie można również zapomnieć o sentencjach, które również sprawdzają się w kuchni. Szablony liter i cyfr pozwalają na ułożenie aforyzmów o prawidłowym odżywianiu, zachowaniu w kuchni czy przepisu na idealną kawę.

Warto pamiętać, że szablony malarskie sprawdzą się na pomalowanej ścianie, ale również w ten sposób można odświeżyć glazurę, która lata świetności ma już za sobą. Koniecznie trzeba jednak pamiętać o użyciu farb przeznaczonych do malowania kafelków.

Do przedpokoju

Kolejnym, bardzo ważnym pomieszczeniem w mieszkaniu jest przedpokój. To właśnie tę część mieszkania widzą wszyscy, którzy nas odwiedzają.

Do przedpokoju warto wykorzystać szablony liter i cyfr, dzięki którym można wykonać napis z powitaniem, który sprawi bardzo miłe wrażenie. Powitanie w kilku językach na pewno będzie bardzo intrygujące. Również życzenia dobrego dnia są idealne do korytarza.

Napis „Home sweet home” jest wyjątkowo popularny. Nie ma się czemu dziwić! Warto pamiętać, że szablony liter i cyfr można wykorzystać nie tylko na ścianie, ale również drzwiach szafy czy drzwiach wejściowych.

Nie tylko szablony liter i cyfr są interesującym pomysłem na przedpokój. Warto również postawić na ciekawe obrazki. Czarno-białe drzewa sprawdzą się w holu, który jest zaaranżowany w stylu skandynawskim. W nowoczesnym przedpokoju warto wykorzystać wizerunek kobiety czy motyli.

Wzory florystyczne idealnie pasują do mieszkań rustykalnych, jak i klasycznych. Lecące dmuchawce będą świetnie wyglądały na czarnej ścianie, a biała gałąź drzewa, na której siedzą ptaki zachwyci na szarej ścianie.

Szablony malarskie to idealny sposób na szybką i tanią metamorfozę. Kolorowe ściany sprawią, że mieszkanie nabierze charakteru, stanie się niebanalne i jedyne w swoim rodzaju.

Więcej informacji znajdziesz na stronie szablony liter i cyfr.

Comments are closed.