Szukając inspiracji na ciekawe meble ogrodowe nie sposób przeoczyć oryginalnego designu i wygody, jakie oferuje nowoczesna huśtawka ogrodowa. Mebel ten nie tylko zapewni nam wygodę, ale też całkowicie zmienić przestrzeń wokół nas i sprawi, że balkon, taras czy ogród nabiorą wyjątkowego charakteru. Co warto wiedzieć o meblach tego typu?

Nowoczesna huśtawka ogrodowa z technorattanu

Jak zaprojektować wygodne miejsce wypoczynkowe przy domu czy mieszkaniu? Okazuje się, że nie jest to dzisiaj trudne. Topowi producenci i projektanci proponują nam oryginalne komplety meblowe, dedykowane przede wszystkim na balkony, tarasy. Wśród najchętniej wybieranych wymienia się komplety technorattanowe – są one zarówno piękne, jak i bardzo trwałe. Meble technorattanowe znane są w Polsce od wielu dekad, jednak należy zwrócić uwagę, że od kilku lat są one oferowane w odświeżonej formie. Dzisiaj meble technorattanowe to rozbudowane komplety, w których znajdziemy zarówno sofy narożne, leżanki, ale i elementy takie jak nowoczesna huśtawka ogrodowa. 

Nowoczesna huśtawka ogrodowa – jak jest zbudowana?

Meble technorattanowe takie jak nowoczesna huśtawka ogrodowa posiadają lekkie, aluminiowe stelaże. Oparcie mebla na takiej strukturze daje same zalety: aluminium jest malowane proszkowo, przez co jest zabezpieczone przed działaniem wilgoci i korozji, niska waga aluminium sprawia, że podnoszenie czy przenoszenie mebla z miejsca na miejsce nie jest problematyczne. Wierzch mebla pokrywa plecionka technorattanowa – to tworzywo syntetyczne, o wysokiej odporności na ścieranie czy wnikanie brudu. Nowoczesna huśtawka ogrodowa może być wykonana z technorattanu w szerokiej gamie kolorów – to pozwoli nam dopasować mebel do istniejącej już aranżacji. Huśtawka zawieszona jest nad ziemią, co pozwala nam na swobodne bujanie w obłokach.

Comments are closed.