Żyjemy w ciągłym biegu. Podążamy za naszymi mentorami. Słuchamy porad innych. Czytamy blogi, posty, tweetujemy i nie tylko. Świat idzie ciągle do przodu. My chcąc nie chcąc wraz z nim. Totalnym must have w dzisiejszych realiach jest dbanie o siebie. To jak wyglądasz jest również twoją wizytówką. Stawiaj na innowacje i produkty premium.

Na czym polega akrylowa metoda akrylowa zdobienia paznokci

Metoda nadawania paznokci określonej długości za pomocą akrylu polega na przedłużaniu naturalnej płytki paznokcia. Dzieje się to za pomocą solidnie utwardzonego akrylu, który jest połączeniem sproszkowanej wersji preparatu oraz specjalnego liquidu. Substancja powstała naturalnego z połączenia obu substancji osiąga twardość w naturalnej temperaturze.

Przedłużanie paznokci za pomocą akrylu jest jedną z najbardziej pożądanych, na topie, metod upiększania paznokci. Za pomocą tej metody możemy wręcz całkowicie zmienić kształt płytki paznokcia czy też zamaskować znajdujące się w niej ewentualne ubytki bądź też wyrównać deformacje. Są one trwałe i odporne na uszkodzenia. Idealnie sprawdzają się również na wyjątkowe okazje.

Zalety paznokci akrylowych

Paznokcie, które zostały ozdobione za pomocą akrylu są cenione dlatego, że są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Zdecydowanie poleca się je osobom mającym problem z paznokciami. Jeśli masz paznokcie delikatne czy łamliwe ten produkt jest zdecydowanie dla Ciebie. Ta metoda jest idealna dla trudnej płytki paznokcia.

Z innych opcji nie powinny korzystać osoby mające tendencje do tłustej płytki. Dla kobiet, które które leczą się na przykład hormonalnie metoda na bazie akrylu stanowi rozwiązanie idealne. Sprzyja ona zapuszczaniu naturalnej płytki paznokci, które pod warstwą akrylu swobodnie rośną. Akryl ma to do siebie iż świetnie kamufluje wszelkie niedoskonałości takie jak chociażby ślady odkształcania się płytki.

Rodzaje akrylu do przedłużania paznokci

Istnieją dwa podstawowe rodzaje akrylu mianowicie można podzielić je na wolnoschnący i szybkoschnący. Czas zastygania wolnoschnącego jest bardzo długi. Jeśli chcesz rozpocząć przygodę z tworzeniem paznokci akrylowych to rozwiązanie będzie na początek dla Ciebie najlepsze ponieważ szybkoschnący sprawi, że poprawienie ewentualnych błędów będzie trudniejsze.

Każdy z nich umożliwia kreowanie różnorakich zdobień zarówno tych klasycznych jak i ekstrawaganckich. Technika z użyciem akrylu w sposób niezwykle łatwy umożliwia nadanie paznokciom wymarzonego kształtu oraz perfekcyjnego wymodelowania. Zainwestuj w akryl już dziś!

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://nailscompany.eu/kategoria-produktu/manicure/metoda-akrylowa/.

Comments are closed.