Kiedy kupujemy prezenty na Boże Narodzenie, urodziny czy inne okazje, chcemy, by nasz podarunek był zarówno praktyczny, jak i wyjątkowy, wyróżniał się wśród innych. Warto więc dopasować go do osoby, która dostaje prezent. Podkładka (mata) dowolny kształt na biurko – pomysł na prezent. Komu przyda się taki gadżet?

Podkładka (mata) dowolny kształt – dla gracza

Osoby, które dużo grają w gry komputerowe, potrzebują do tego sprzętu. Mata na biurko jest jedną z rzeczy, która, z całą pewnością, im się przyda. Będzie chronić powierzchnię przed zarysowaniami, zabrudzeniem czy ewentualnymi wgnieceniami.

Plastikowa mata jest bardzo łatwa w czyszczeniu – wystarczy przetrzeć ją wilgotną szmatką. Wymaga to zdecydowanie mniej wysiłku niż czyszczenie drewnianego biurka. Pod matę można włożyć np. planer tygodniowy lub kalendarz, jeśli jest przezroczysta. Kolor, wzór i kształt podkładki można dopasować do osoby, np. do jej płci, rozmiaru biurka, wystroju pokoju.

Podkładka (mata) w dowolnym kształcie – do domowego biura

Przy biurko dużo czasu spędzają również osoby, które pracują z domu, np. pisarze, tłumacze, architekci. Jeśli wiemy, że nasz znajomy czy członek rodziny spędza wiele godzin przed laptopem czy komputerem, siedząc przy biurku, możemy trochę mu umilić czas ładną, kolorową matą, w fantazyjnym kształcie. Jeśli wybierzemy przezroczysty model, warto dokupić biurkowy planer tygodniowy, notatnik czy kalendarz, który będzie widać spod maty. Będzie on też, od razu, chroniony przed zalaniem. Ułatwi planowanie i funkcjonowanie w domowym biurze.

Podkładka sprawdzi się nie tylko do domowego biura, ale też do miejsca, w którym ktoś pracuje. Jeśli wiemy, że obdarowywana osoba może dekorować swoje biurko w biurze, również możemy sprawić jej taką matę. Być może warto postawić na ciekawy kolor i kształt, np. żółte koło, zieloną koniczynę. Spojrzenie na taką matę przypomni osobie o nas i o miłej okazji.

Podkładka (mata) w dowolnym kształcie – dla dziecka

Mata na biurko sprawdzi się dzieciom, których biurka są szczególnie narażone na zabrudzenie czy wgniecenia. Dzieci są mniej uważne i spostrzegawcze. Prezent ten ucieszy nie tylko dziecko, ale też rodziców – ochroni on mebel i ozdobi pomieszczenie.

W przypadku dziecka warto postawić na podkładkę kolorową bądź nawet z postacią z bajki. Młoda osoba musi chcieć jej używać. Chcemy również, by się ucieszyła z podarunku – dla dzieci walory praktyczne nie są przecież tak istotne jak estetyczne. Warto więc zaszaleć i wybrać coś, co spodoba się maluchowi. Taką matę można z łatwością wymienić, w każdym momencie.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://www.maximat.pl/p919,czarna-mata-podkladka-na-zamowienie-dowolny-ksztalt-cena-za-1m2.html.

Comments are closed.