Zbliżające się lato to idealny czas na to, by zadbać o przydomowy ogród czy taras. Miejsce to sprawdzi się przede wszystkim jako przestrzeń wypoczynkowa, z której korzystać mogą wszyscy domownicy. Poza wygodnymi meblami warto też zadbać o odpowiednią ochronę przed słońcem. Jedną z propozycji jest pergola tarasowa 6x3m. Jak jest skonstruowana?

Czym jest pergola tarasowa 6x3m?

Pergole tarasowe to nowoczesne konstrukcje, które z powodzeniem zastępują klasyczne parasole ogrodowe. Konstrukcja pergoli jest przemyślana, a jej design doskonale wpisuje się w obowiązujące trendy. Pergola tarasowa 6x3m to propozycja, która całkowicie zmieni odbiór przestrzeni tarasowej i pozwoli w pełni korzystać z lata.

Jak tworzone są nowoczesne pergole? Pergola tarasowa 6x3m to konstrukcja wznoszona z elementów aluminiowych. Konstrukcja jest zabezpieczona przed działaniem zmiennych warunków atmosferycznych, ale też przed korozją. Konstrukcja wyposażona jest w rynną, dzięki której możliwe jest odprowadzanie wody deszczowej poza obręb miejsca wypoczynkowego. Dach pergoli wykonany jest z ruchomych lameli – taka konstrukcja pozwala na obracanie listwami i decydowanie o tym, jak wiele światła wpada pod pergolę. Listwy w pozycji całkowicie zamkniętej chronią zarówno przed silnym słońcem, jak i niespodziewaną mżawką.

Pergola tarasowa 6x3m i wygodne meble

W cieniu pergoli tarasowej koniecznie ustawmy meble ogrodowe. Szeroki wybór kolekcji pozwoli na wybranie kompletu dopasowanego do oczekiwań. Wśród nowoczesnych propozycji warto wymienić przede wszystkim meble technorattanowe, które łączą świetne parametry techniczne oraz doskonały wygląd. Inną propozycją są meble modułowe, czyli kolekcje składające się z kilku elementów, które mogą być wykorzystywane oddzielnie lub razem.

Comments are closed.

ncjapiekna.com.pl ueformichigan.com iw.pl