Jak zaprojektować niewielką przestrzeń wypoczynkową blisko domu? Dzisiaj jest to prostsze niż kiedykolwiek wcześniej! Praktyczny zestaw ogrodowy 4-osobowy to propozycja dla mniejszych ogrodów oraz tarasów. Komplet taki pozwoli przyjemnie spędzać czas i odpoczywać blisko natury!

Technorattanowy zestaw ogrodowy 4-osobowy – w stylu retro!

Niebanalną propozycją na zestaw ogrodowy 4-osobowy jest komplet w stylu retro, który pozwoli na wykreowanie niebanalnej aranżacji blisko domu. Technorattanowy komplet składający się z sofy, dwóch foteli oraz stolika kawowego to idealne rozwiązanie dla mniejszych przestrzeni. Meble te pozwolą na podejmowanie gości, jak również odpoczynek blisko natury z książką w ręku. Jak tworzone są meble technorattanowe? Konstrukcje opierają się na lekkich, aluminiowych stelażach malowanych proszkowo. Wierzch mebla tworzy plecionka syntetyczna, której nieporowata struktura nie wchłania brudu, nie płowieje pod wpływem promieniowania UV. Meble takie wyposażone są też w wygodne siedziska wypełnione miękka pianką, która dba o komfort użytkowników.

Rattanowy zestaw ogrodowy 4-osobowy

Meble rattanowe są jednymi z najczęściej poszukiwanych – prezentują się one doskonale, zapewniają wygodę, pozwalają ja niebanalną aranżację. Meble takie tworzone są z pnączy rattanu, pozyskiwanych z upraw o zrównoważonym rozwoju – oznacza to, że produkcja mebli nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne. Rattanowy zestaw ogrodowy 4-osobowy składa się z wygodnej kanapy dwuosobowej, dwóch foteli oraz stolika kawowego. Tak zaprojektowany taras czy ogród staną się ulubionymi miejscami letniego odpoczynku! Warto pamiętać, że meble rattanowe wymagają odpowiedniej ochrony w czasie jesieni i zimy. Meble te nie powinny mieć styczności z wilgocią!

 

 

Comments are closed.

zobacz Pojedyńczy metalowy wieszak na ręczniki zobacz