Wyjątkową atmosferę rodzinnych przyjęć czy imprez z udziałem bliskich uświetnią doskonałe dania i dodatki na stole. Nie sposób zorganizować przyjęcia bez odpowiednich sztućców. Zastanawiając się nad zmianą dotychczasowego kompletu, odkryjemy, że wybór sztućców jest dzisiaj olbrzymi. Jakie komplety znajdziemy na polskim rynku?

Nowoczesne sztućce ze stali

Chcąc urozmaicić stół i nadać mu wyjątkowej oprawy, warto wybrać sztućce dopasowane do stylu jadalni, jak i naszych potrzeb. Obecnie w sklepie gerlach.pl znaleźć można rozbudowane komplety, składające się z 24, 48 czy 68 elementów, w których znajdują się widelce, noże, łyżki i łyżeczki deserowe. Takie komplety tworzone są najczęściej ze stali nierdzewnej 18/10, która nie odkształca się, nie jest podatna na korozję, wysokie temperatury – sztućce takie bez obaw można czyścić w domowych zmywarkach.

Projekty zgodne z trendami

Poza trwałymi materiałami warto poświęcić nieco czasu na przyjrzenie się detalom i zdobieniom sztućców. Wybór jest naprawdę olbrzymi. Bez trudu znaleźć można klasyczne komplety, w których królują rozety i ornamenty. Niezwykle modne i popularne są też sztućce z frezami i zdobienia w formie wydłużonych trzonów – takie sztućce świetnie sprawdzą się w kuchniach skandynawskich czy minimalistycznych. Sztućce są doskonale wyważone i profilowane, aby jedzenie nie sprawiało trudności. Tak tworzone sztućce staną się elegancją i funkcjonalną ozdobą na każdym stole.

Sztućce do zadań specjalnych

Warto wiedzieć, że sztućce to nie tylko klasyczne komplety noży i widelców – to również komplety widelczyków do ciast czy łyżeczek do herbaty. Intersującymi są także eleganckie komplety dedykowane dzieciom. To sztućce w nieco mniejszych rozmiarach, aby idealnie pasowały do dziecięcych rączek.

 

 

Comments are closed.

zobacz -link.com nahp.com